Fal Sepeti
TAROT FALI BAKTIR

1

GİRİŞ

2

YORUMCU SEÇ

3

KART SEÇ

4

SORU

5

ÖDEME YAP

TAROT FALI BAKTIR

1

GİRİŞ

2

YORUMCU SEÇ

3

KART SEÇ

4

SORU

5

ÖDEME YAP

Tarop Falı Baktır

Tarot Falı Baktır

- İstediğin Tarot falı yorumcusunu seçiniz.

- Kelt Açılımı - İlişki Açılımı - İş Açılımı gibi 3 seçenekten istediğinizi seçtikten sonra kartlarınızı seçiniz.

- Sonraki adımda ise yorumcudan yanıtlamasını istediğiniz soruları belirtin.

- Son olarak güvenli bir şekilde ödemenizi yapın, kısa süre içerisinde yorumcu tarot falınızı size iletecektir.

Tarot Falı Nedir ?

Tarot falının kelime anlamı ve ortaya çıkışı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Tarot'un, Orta Çağ'ın sonlarına doğru çıktığı düşünülmektedir. Tarot, bazı varsayımlara göre eksi Mısır'daki "Tarosh" kelimesine dayanıyor. "Tarosh" kelimesi "Kral Yolu" anlamına geliyor. Farklı bir varsayım ise, Latincede çark anlamına gelen "Rota" kelimesinden türetildiği.

İnsanlık çağının en eski kehanet yöntemlerinden biri olan tarot, 78 kart ve 2 ana bölümden meydana gelmektedir. Tarot destesi; 22 kart büyük sırlar serisi (major arcana) ve 56 kart küçük sırlar serisi (minor arcana) şeklinde 2 bölümdedir.

Tek Kart Tarot

Bu fal türünde yer alan kartların anlamları her yorumcuya göre farklılık göstermektedir. Tarot kartları, hem gizli hem de bilinen olayları tanımlar. Olayların ne zaman yaşanacağı hakkında bilgi veren bu kartlar, sizleri bazı durumlarda uyarır ve zaman zaman teşvik eder.

Gizli Sırları Ortaya çıkarın!

Eğer sende kendinle ilgili olayları geçmişten günümüze yorumlamak istersen tarot falı baktır sayfamızdan tarottaki gerçekleri öğrenmeye başlayabilirsin. Gündelik hayatınızda her gün burç yorumlarına bakıyorsanız tarot falı da sizlere önemli kazanımlar sağlayacaktır. çünkü herkesin yaşına ve cinsiyetine göre olan durumları ortaya çıkaran kartlar sayesinde gizli kalmış yaşantınızı açığa çıkarabilir ve rotanızı bulabilirsiniz. Sayfamıza geldiğinizde tarot dünyasında dair gerçek yorumları bulabileceğiniz gibi hayatınızda dikkat etmeniz gereken olayları da gösterecektir. Canlı tarot falı baktırabileceğiniz adresimizde kaliteli yorumlar bulabilirsiniz. Evlilik hayatınızdan, iş hayatınıza, eğitiminizden çocuklarınıza varıncaya kadar pek çok konuda tarot falı baktır diyorsanız sayfamıza buyurun.